Co v garáži nikdy nesmí chybět

Garáž by zřejmě nebyla tím, čím je, kdyby tam nebyl nějaký vstup. Někdy z obydlené části, jindy z venku, nebo formou vrat. Odolná, pevná a s kvalitní konstrukcí. To vše zajišťují sekční garážová vrata.
Hlavní jejich výhodnou je kvalita a schopnost přizpůsobit se díky svým různorodým rozměrům jakémukoliv domu či dílně. Tento vstup totiž nemusíte využívat pouze u obytného obydlí, ale můžete jej využít klidně i v dílně, která stojí hned vedle Vašeho domova samostatně. Altán, kůlnička na dříví, přístřešek, dílna nebo zahradní skladiště, to vše může být vybaveno právě tímto vstupem.motorka v garáži, kolem je mnoho dalších věcí, starší kousek, který se opravuje

  1. Více o sekcích

Sekční typ je vhodný naprosto kdekoliv. Jeho nespornou výhodou je, že nezabírá téměř žádné místo. Snadno a rychle se roluje směrem vzhůru, takže nepotřebujete okolo vstupu volný prostor. Ten tedy může být bezezbytku využit do posledního centimetru.

  1. Více o bezpečnosti

Produkty jsou vždy vybaveny bezpečnostním systémem. Okamžitě se mechanismus zastaví, dojde-li ke kontaktu se zábranou. Pohybová čidla hlídají veškerý pohyb. Díky tomu se také předchází například poškození vozu v případě nějaké nečekané události, kdy zůstane auto na půl cesty z místa stání na cestě ven. Z pohledu bezpečnosti je vše zajištěno.

Komfort nadevše

Používání je jednoduché, precizní a především funkční. Mechanismus je opravdu odolný, stejně tak povrchová část, která bude chránit před únikem tepla z místnosti a bude odhlučňovat jak zvenku, tak zevnitř.velká bílá garážová vrata v popředí u rodinného domu

  • Další z možností jak využít právě tohoto typu produktu je zvolit typ i s dveřmi. Jak se změní cena? Budou o mnoho dražší? Bude to vhodné řešení a je možné vůbec tímto způsobem u vrat dveře objednat? V tomto případě se můžete podívat nasekční garážová vrata s dveřmi ceník Just-Doors.

Své kouzlo mají díky jedinečnému mechanickému a bezpečnostnímu systém. V praxi se mnohokrát osvědčil.
Systém je složen ze sendvičových panelů. Ty se snadno skládají postupně nahoru, takže nepotřebujete kolem sebe žádné místo. Tento typ je vhodný do větších i menších otvorů. K dispozici jsou také produkty přímo na míru, vyráběné na základě požadavků jednotlivých zákazníků.