Co vše lze udělat ze starého oblečení?


Každé oblečení, které nosíte se jednou stane už nenositelným a k vyhození. Pokud je vám však líto vyhodit něco, co bylo kdysi vašim oblíbeným kouskem, zaměřte svou pozornost na kusy látky, které ještě jdou využít v něco nového.
potřeby na šití.jpg

Starých kalhot se nezbavujte, naopak – nastříhejte je!

Každé kalhoty se jednou odřou a je nutné si pořídit nové. Ty staré však za žádných okolností nevyhazujte, ale udělejte něco, co ještě bude k nošení nebo využití na doma.
·       Šortky nebo sukně– pokud se vám neroztrhali zadní kapsy, využijte je k přešití v letní kraťasy nebo sukni. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, jak na to, jde to naprosto jednoduše a nosit je můžete třeba jen někam na chatu nebo k rybníku.
·       Pytlíky na malé drobnosti doma nebo v garáži– jelikož jsou kalhoty šité do tvaru tunelu, můžete si je nastříhat na různě velké pytlíky a zašít je na jejich koncích (samozřejmě tou nenošenou stranou, ať mají hezký tvar pytlíčku). Pak k nim můžete našít jen ouško, které pověsíte někam do kuchyně, chodby nebo na malé náčiní v garáži. Nebo využijte jednu část kalhot do předsíně na deštníky.
flanelová košile.jpg