Jak být doma v bezpečí

Čím dál častěji se na internetu, či ve zprávách dozvídáme o různých vloupáních, ale také napadení, které lidé zažívají přímo u sebe doma. A tak se lidé začínají obávat o dvé http://www.korenovsko.cz/index.php%3Fklic%3Dkdo-poskytuje-nebankovn%25C3%25AD-p%25C5%25AFj%25C4%258Dky bezpečí i tam, kde by jej měli brát jako jistotu. Jak co nejlépe zabezpečit dům?

Plot

Prvním krokem mnoha lupičů je, že si obhlédnou objekt, kam se chystají vkrást. Právě pletivové, či laťkové ploty jim toto umožňují, nemluvě o tom, že je nelze brát jako nějakou překážku. Pro bezpečí je důležitým, a prvním krokem, kvalitní oplocení pozemku, nejlépe takové, které se nepřelézá snadno, a které majiteli poskytuje dostatek soukromí. Ideální je pak betonové oplocení Montazmpc, které je nejen kvalitní, stylové, a má dlouhou životnost, ale rovněž se jedná o první náročnou překážku, a poskytuje dostatek soukromí. K betonovém oplocení můžete přidat i bezpečnostní bránu, nebo branku se vstupem na kód. Můžete si jej nechat vyhotovit vysoké dle potřeby, a kombinovat jej s různými materiály. Nemusíte mít strach, že by se jednalo o nákladnou investici, jelikož cena betonových plotů je srovnatelná s cenami jiných druhů oplocení.

trezor ve tvaru domu

Dveře a okna

Další věcí, která umožňuje nezvaným hostům vstup do vašeho domu, jsou laciné dveře a okna. I zde se vyplatí investice do bezpečnostních dveří, a kvalitních oken, které nezvaný host zkrátka neotevře.

Kamera

Mít na domě kameru, která monitoruje vstup do vašeho domu, není vůbec od věci. Můžete si ji propojit s mobilním telefonem, a kontrolovat tak svoji nemovitost odkudkoliv.

řetěz a zámek

Alarm

Další věcí, na kterou byste neměli zapomínat, je domovní alarm. Jedná se o bezpečnostní zařízení, které spustí alarm pokaždé, když se do domu vplíží někdo nepovolaný, nezná-li kód, a informuje bezpečnostní složky.

Trezor

Máte-li v domě cennější věci, není od věci pořídit si trezor, který někde uschováte, a kód si zapamatujete.