Když víte, jak na to


Samozřejmě nemusíte používat vůbec nic na světě, můžete si pořád jet ve svých starých a zajetých kolejích, donekonečna se dřít s množstvím krabic a krabiček po jednom do nákladního automobilu, lamentovat na to, jak je všechno těžké a složité a že to vůbec za tu námahu nestojí. Když ovšem víte, jak si zjednodušit pracovní život a palety používáte, máte hned několik výhod najednou.
logistické možnosti
Stačí všechny krabice naložit na dřevěnou, nebo plastovou podlážku, utáhnout folii, případně ještě hliníkovou páskou a pomocí vysokozdvižného vozíku naložit naráz na korbu nákladního automobilu a je po starostech! Nač donekonečna dělat věci pomalu a zastaralými technologiemi, když to jde tak rychle, operativně a snadno. Pokud nemáte s tímto druhem přepravy a skladování mnoho zkušeností, nevadí. Obraťte se na špičkovou profesionální firmu, která poradí všem. Poradí, jak stohovat, to znamená, jak ukládat palety na sebe i do velkých výšek, poradí, jak vracet již použité, nebo jestli si nemáte zrovna třeba vybrat kovovou verzi, namísto dřevěné.

U nás máte na výběr z mnoha typů, nebo druhů. Můžete mít komponenty přepravní, euro, standardní, atypické, ohrádky, gitterboxy, no prostě všechno, nač si jenom vzpomenete. Že nevíte na co jakou využít? Nevadí, neváhejte se ozvat a ujasnit si postupy. A věděli jste, že provádíme dokonce i opravy?
transport zboží
Přivezte k nám poškozené kusy a my je buď vyměníme za nové, nebo v rekordním termínu opravíme. Dobrou zprávou pro všechny zákazníky je fakt, že zajišťujeme dopravu v rámci celé republiky. Poskytujeme komplexní služby a kompletní servis, nabízíme výhody a profesionalitu zkušené firmy. Ozvěte se a nechte si poradit, jak konečně nastolit ve vašem skladu řád, pořádek a přehled. Nebudete první ani poslední o koho se postaráme! Máme řadu stálých odběratelů, se kterými spolupracujeme již dlouhá léta.