Kouzelný svět magie

Chcete uspořádat oslavu, večírek nebo sešlost, na kterou jen tak nikdo nezapomene? Toužíte po tom překvapit, ohromit a okouzlit sebe i vaše hosty? Máte jedinečnou příležitost! Pozvěte si jedinečného kouzelníka, který vás prostě dostane. Až na své party vytáhnete toho eso z rukávu, o zábavu bude postaráno. Mikromagie pro vás bude tím pravým! Díky ní si totiž budete moci na vlastní kůži vyzkoušet opravdová kouzla. A pokud se ve vašem okolí objeví někdo, kdo na magii nevěří, díky mikromagii konečně i on sám uvěří.Kouzelnický trik
A jak to bude probíhat? Po domluvě s kouzelníkem buď můžete ohlásit daný kouzelnický program, nebo si pro své hosty připravit překvapení, o kterém předem nebudou tušit. Kouzelník pak během akce obchází stoly a zúčastněné, kdy přímo před jejich očima provádí neuvěřitelné kousky. Každý tak může být součástí něčeho úžasného. Ať už se mu v dlani změní karty, po těle se mu budou objevovat mince, nebo skrze jeho telefon projde kapesníček.
Je rozhodně zaručeno, že o zábavu a báječnou atmosféru prostě nebude nouze. Tento originální program zvedne se židle snad naprosto všechny.
Pod odkazem uvedeným v odkazu článku se vám naskytne příležitost nahlédnout do světa plného kouzelnických triků, legrace a hlavně zábavy. Kromě popisu daných triků a čísel se můžete inspirovat fotografiemi z večírků a oslav, které díky mikromagii skýtaly neutuchající zábavy, smíchu a úžasu.Iluzionista a jeho trik
Vaskouzelnik.cz nabízí program nejen na oslavy, ale také svatby, firemní akce a mnoho dalšího. Miluje-li vaše dítě kouzla a triky, můžete mu dopřát tematickou narozeninovou oslavu, na které bude svědkem originálních kousků, které potěší. Kromě triků a iluzí se můžete těšit také na modelování balónků, které děti prostě milují.
A pokud kromě triků hledáte moderátora, neváhejte kontaktovat Vašeho kouzelníka. Svým pohotovým vystupováním a vtipným projevem dostane každého z vás.