Kvalitní materiál

Také patříte k těm lidem, kteří si myslí, když se pracuje s opravdu kvalitním materiálem, jak jde potom práce lépe od ruky? Pokud si to myslíte, tak jste moji lidé. Protože já zastávám opravdu takové heslo, že když pracujete s něčím kvalitním, tak potom to je všechno lépe udělané a potom taky celková kvalita výrobku odpovídá tomu, jak je to udělané, a hlavně z čeho. I materiál je velmi důležitý. Záleží na odolnosti materiálu a dalších důležitých okolnostech. Protože třeba si vzpomínám, když mi doma dělali plovoucí podlahu a sádrokartonové stěny. Řekla jsem jim, že si klidně připlatím, hlavně ať je to jenom kvalitní.

Práce by měla být kvalitní a precizní.

A oni mi řekli, že to kvalitní udělají tak jako tak, skoro se mi až vysmáli. Protože já jsem tyto dělníky znala, tak jsem jim klidně řekla, jak bych si to přála. Měla jsem za to, že se mohu na ně spolehnout. Oni mi řekli, že to udělají přesně podle mých představ a že se ani nemusím obávat, že by to bylo nekvalitní. Prý by si nedělali špatnou reklamu. To zní logicky. A víte, jak to nakonec celé dopadlo? Byla to katastrofa. Plovoucí podlaha po půl roce začala propadat a sádrokartonové desky sotva držely pohromadě. Protože jsem byla ráda, když například kvalitní materiál doceram a další průmyslové keramické komponenty, jako další cerazur jsou kvalitní.

Mám ráda kvalitu.

To mi řekl můj bratr. Protože já jsem kdysi potřebovala taky dodělat něco na zahradě nějakou stříšku, takže bratr mi řekl, že na webové stránce imtts.cz mají opravdu kvalitní výrobky a materiály, jako například dcera cerazur. A kdybyste chtěli vidět více informací o tom, co je to dceram a cerazur, tak se podívejte na webové stránky. Zabývají se tam vývojem a výrobou odolných dílů průmyslové keramiky, která se využívá v mnoha průmyslových odvětvích. Takže si představte, že tohle je opravdu kvalitní, protože když se tohle rozprodává dále na zpracování, tak je logické, že to všechno musí být vysoké kvality.