Buďte ve svůj svatební den za princeznu

Pokud vás v následujících měsících čeká svatba, jistě jste v procesu plánování a příprav. Snad každá nevěsta považuje za důležité své svatební šaty, líčení, účes a doplňky. Mnoho žen plánuje často jednoduché šaty a účes, ale v půjčovně svatebních šatů podlehne atmosféře a zatouží stát se alespoň na jeden den opravdovou princeznou . Nepodceňte přípravy, ať si svůj svatební den užijete naplno, přece jen, nevěstou jste – zpravidla – jen jednou za život!
nevěsta v šeru

Zahajte přípravy již pár měsíců před svatbou

Je dobré začít na všem pracovat již pár měsíců před samotnou svatbou. Určitě je dobré zavčasu si najít svatební šaty, někoho, kdo vás nalíčí a učeše. Pokud jde o svatební šaty, vyhlídněte si pár půjčoven, kde mají šaty, které se vám líbí. Můžete si udělat předvýběr už na internetu, protože většina salonů má šaty na svých webových stránkách. Do salonu se objednejte včas, aby byly „ty vaše“ šaty volné, obzvlášť pokud budete mít svatbu v létě, tedy v sezoně. I přesto, že máte určitou představu o šatech, vyzkoušejte víc typů, barev. Možná budete překvapená, co vás nakonec zaujme a co vaší postavě skvěle sedne. Myslete i na to, zda vám nebude vadit, že spousta šatů je dost nepohodlná a špatně se v nich hýbe, to samé platí pro dlouhé závoje. Zvažte tedy, co je pro vás priorita. Určitě si šaty vyzkoušejte v salonu ještě zhruba týden před samotnou svatbou, abyste měly jistotu, že vám perfektně sedí! Pokud si šaty necháváte šít, mějte pro švadlenu obrázek, aby nedošlo k chybě v komunikaci a vašich představách!

Pokud jde o líčení a účes, opět si různé kadeřnice a vizážistky a jejich práci můžete prohlédnout předem už na internetu. Ideální je, pokud nabízí i to, že vás upraví ve svatební den přímo doma. Určitě absolvujte alespoň jednu zkoušku, vyzkoušejte více účesů nebo líčení. Kadeřnici a vizážistce ukažte vybrané šaty a sdělte představu o kytici, jaké budou svatební barvy, aby vše ladilo. Účes je určitě vhodné vyzkoušet předem i s různými ozdobami, aby vás pak ve svatební den nepřekvapilo, že například nemůžete rychle přidělat ozdobný hřebínek k závoji do účesu a tak podobně.
korunka na hlavě

Určitě si nechte upravit i nehty, na manikúru si zajděte den předem, ať se neoprýská. Zavčasu si z levého prstu sundejte zásnubní prsten, ať na něm nemáte otlačený kroužek. Vaše krása, šaty, účes, líčení, vynikne na hezké postavě, zdravé pleti a kvalitních vlasech. Věnujte tedy čas tomu, abyste měla čistou pleť a zdravé vlasy. Starejte se o sebe, kvalitně jezte, hýbejte se, pijte hodně čisté vody. Choďte pravidelně na kosmetiku, obzvlášť pokud máte problematickou pleť. Dopřejte si kvalitní stravu, vitamíny, pokud začnete včas, na vašem vzhledu se to pozitivně projeví. Zvažte také, zda si chcete na svůj svatební den nechat upravit obočí či řasy, případně nechat odstranit nějaká neestetická znaménka či pihy.

Ve svatební den pak nezapomínejte, že největší ozdobou ženy je její úsměv!