Hypotéka

Nebezpečí
Na trhu můžete najít výhodných hypoték, jenž slibují nízký úrok. Ale ne vždy je to úplně pravda. Takže pokud se rozhodnete ulehčit si výběr pomocí nějakého srovnávače na internetu, tak volte jen ty osvědčené. Spousta uživatelů se nechá nalákat hned na tu první nabídku, protože nabídne velice zajímavý úrok. Ovšem je potřeba se dívat i na celkové náklady. Dále tu pak máme dobu fixace. To znamená, jak dlouho banka zaručí přesně domluvené podmínky.
bankovky a mince
Bohužel často po uplynutí této doby Vám úrok zvýší a jednotlivé splátky budou výrazně vyšší. Dalším velkým kamenem úrazu jsou poplatky nebo i jiné různé sankce. Bohužel na poplatcích můžete ve finále zaplatit i několik desítek tisíc. Samozřejmě všechny tyto údaje se liší podle Vaší nemovitosti, protože je úplně jiná sazba za novostavbu než starý dům. Většinou se vyplatí mít nějaké peníze do začátku, protože získáte lepší podmínky. Dále tu pak někdy dochází problém s odhadem, protože některé jsou výrazně přeceněné.
eurové bankovky
Nebankovní hypotéka
Bohužel se běžně stává, že banka neposkytne hypotéku klientovy, který si může dovolit splácet, a proto je tu nebankovní hypotéka. Splátky jsou zde nízké a neliší se skoro vůbec od bankovních. Dokonce zde není ani někdy problém s probíhající s exekucí. S touto situací nemáte v bance žádnou šanci. Také je to ideální řešení pro sjednocení více splátek. Takže se budete splácet jen jednu jedinou a celkově ještě výhodnější. Máte zde možnost dosáhnout až na 70% vyměřené ceny nemovitosti a tohle splácení si nastavit až na dobu 40 let. Stačí si jen vzít s sebou všechny potřebné dokumenty. Vše ostatní vyřídíte na místě. Nemusíte se ničeho obávat, protož tato firma nabídne individuální řešení pro všechny. Navíc vše probíhá za vstřícného jednání a hledá nejlepší řešení pro Vás. Přímo na internetové stránce naleznete malý dotazník, kterým může vše pohodlně začít.