Jak na bazén


Všechno se musí vyrobit a je úplně jedno, jestli se vyrábí například nějaká potravina nebo kosmetika nebo hračka anebo bazén. Výroba bazénů je opravdu v dnešní době na vysoké úrovni. Už se to nedělá tak, že se to jenom udělá, tak naoko, jak to bylo ještě snad před patnácti anebo před dvaceti lety. Já si vzpomínám, jak jsme si kdysi jako my děti koupily bazén. Koupili nám ho rodiče a řeknu vám, že to bylo docela takové skvělé pro rodiče, když nám ho koupili, protože ještě se radovali, že ten bazén byl opravdu levný a že byl v akci, a navíc ještě na kole štěstí vytočili dvacetiprocentní slevu.

Výroba bazénů není jenom tak.

Co víc si přát, jenomže kdybyste viděli ten bazén, jak vypadal, tak to bylo opravdu katastrofální. On se nám asi za měsíc a půl nějak rozbil, byl celý promáčklý, i když jsme jako děti, si na něj dávaly pozor, tak byl z ničeho nic promáčklý a vypadalo to katastrofálně. Výroba bazénu tedy musí odpovídat nějakým standardům kvality. Není to tak, že vy si koupíte bazén a budete chodit kolem něj jako po špičkách anebo se starat o něj více, než je zdrávo anebo ho oblepovat vatou a izolepou. Výroba bazénu také musí spočívat v tom, že to bude kvalitní a také že to něco vydrží.

Koupu se jenom v čistém bazénu.

I když třeba děti do toho omylem kopnou anebo hodí do toho třeba nějakou sklenici a podobně, tak by to bazén měl jednoznačně vydržet. Samozřejmě, že když třeba někdo do toho píchneme vidličkou nebo nožem, tak je logické, že asi žádný bazén nevydrží, ale myslím si, že výroba bazénu by také měla spočívat v tom, že by se lidé měli při výrobě bazénů snažit. Také udržovat nějakou bezpečnost, a hlavně také postup práce, protože i při výrobě bazénů se člověk může zranit. Myslím si, že mnoho lidí také ani neví, že výroba bazénů musí probíhat tak, jak je dáno standardy a jak je dáno v zákoně. Nic není jednoduché a nic není jenom tak, takže lidé musí také počítat s tím, že některá výroba bazénů má určité postupy.