Originální fotoalbum z letní dovolené

Jen vy a nikdo další
Existuje jeden ověřený způsob, jak může člověk přijít k něčemu, co nikdo jiný mít nikdy nebude. V angličtině pro tento způsob získání určitých věcí existuje výraz do it yourself (známý též pod zkratkou DIY). V češtině by se daná fráze mohla překládat jako „udělej si sám“. Tedy jinými slovy vlastní výroba něčeho Vám docela jistě zaručí, že se s podobným výrobkem nesetkáte u svých známých. Kdo by si sem tam nepřál trochu té originality…
fotky z různých koutů 
Vyhrajte si společně s dětmi
Kromě toho, že u tvorby prázdninově – dovolenkového alba můžete poměrně hezky relaxovat, můžete tuto činnost také využít jako chvilku pro pobytí s rodinou a zapojit do práce také děti. Uvidíte, že de pro podobnou činnost nadchnou a kdykoli si budete později fotografie prohlížet, nezapomenou Vás upozornit, že ony také pomáhali při jejich umisťování.
 
Kde brát inspiraci?
Na podobné tvorbě je skvělé to, že se v ní nekladou žádné hranice. V podstatě si můžete utvořit album na fotografie jakéhokoli typu, formátu, vzhledu a velikosti.
Doporučit se dá zakoupení sešitu s bílým papírem a tvrdými deskami. Dovnitř na jednotlivé stránky můžete nalepit pomocné růžky, do nich později Vaši malí pomocníci zastrkají jednotlivé snímky. Díky prázdným stranám podobného sešitu je možné fotografie umisťovat různě, tedy třeba jen jeden snímek na stránku, nebo je můžete formou koláže vzájemně překrývat.
staré fotoalbum
Na dozdobení pak lze užít barevné papíry, střípky nejrůznějších odstínů a mnoha dalších papírových či plastických prvků, které Vás napadnou.
Jako malý ti psi dovolíme ještě doporučit, že v rámci přípravy alba je vhodné každý druhý list papíru nenápadně vyříznout (kupříkladu perořízkem) tak, aby album po umístění fotografií nebylo přeplněné a bylo možné sešit normálně zavírat.
 
Zbytek již ponecháme jen na Vás a Vší představivosti.