Správný výběr je rozhodující

Pokud patříte mezi ty, kteří se právě rozhodují, jakým materiálem osadit podlahy ve vašem interiéru, máme pro vás tip na vynil, který v posledních letech dostává stále více do hledáčku zákazníků. Použití tohoto materiálu skýtá mnoho výhod, jako je tepelná a hluková izolace a nezanedbatelný je také aspekt odolnosti proti poškrábání. Pokud tedy bude vaší volbouvynilová podlaha Praha, můžete vybírat z těchto tří variant:
Detail dekoru dřeva-borovice
LEPENÉ VYNILOVÉ PODLAHY: zakoupené dílce podlahy aklimatizujte na pokojovou teplotu a tu by měl mít rovněž podklad (případné podlahové topení je třeba den předem vypnout). Speciální lepidlo naneste příslušnou zubovou špachtlí na podklad a začněte s pokládkou jednotlivých dílců, na jejichž spodní straně musí být lepidlo otisknuto. Tak zjistíte, zda jste ho dali dostatečné množství. Dílce dopasovávejte pevně k sobě a dokončujte celé řady. Na zakrácení použijte zalamovací nůž. Po položení podlahy nezatěžujte plochu po dobu 24 hodin
PLOVOUCÍ VYNILOVÉ PODLAHY: Podklad, na který budete klást dílce nesmí být vlhký a musí zbýt škrabkou zbaven všech nerovností a opatřen speciální podložkou pro vynilové plovoucí podlahy. K upravování dílců potřebujeme ostrý nůž, úhelník a tužku. Jednotlivé díly do sebe zasouváme prostřednictvím zámků a nezapomínáme nechat u stěn dilatační spáru cca 4 mm, aby se podlaha mohla rozpínat.
Interiér obývacího pokoje s podlahou v dekoru dřeva
PLOVOUCÍ VYNILOVÉ PODLAHY NA hdf DESCE: Jsou vhodné do prostorů, kde z nějakých důvodů chcete ponechat původní podkladovou vrstvu, například dlaždice. Tyto sendvičové dílce se skládají z několika vrstev a k podlaze se nelepí.
Pokud se necítíte být dostatečně fundovaní na výběr a pokládku některého z těchto typů podlah, navštivte naše stránky, nebo přímo naše studio, kde se vás ujmou specialisté, kteří si poradí s každým vašim požadavkem. Nabízíme nejenom možnost výběru mnoha desítek dekorů, ale také jejich profesionální pokládku.