Za věrnost zaplatíte méně


Zábava něco stojí, viďte? Na vlastní kůži jste už určitě přinejmenším jednou za život zažili placení za odpolední sportování, nebo při návštěvě zábavného zařízení. A určitě víte i o tom, že stálý klient, nebo zákazník získá vždy něco navíc? Ať je to pozornost podniku, nebo slevy na vstupném.

DSC_0208

Stálost se cení
Pokud si oblíbíte laserovou arénu, věřte, že neprohloupíte, když se tento typ zábavy stane Vaším pravidelným zájmem. Samozřejmě, že už možná víte, kolik zaplatíte za jednu hru . I když. Možná to ještě ani nevíte. Ale vždycky Vás může jen mile překvapit, že i laser aréna si cení věrných návštěvníků, kteří se přijdou s partou kamarádů pekelně vyřádit, a to pravidelně každý víkend.

Začněte co nejdříve
Pokud jste ještě neslyšeli o báječné čtvrthodince v uniformě a se zbraní v ruce, potom je záhodno se s takovou hrou seznámit. Možná Vás ten zvýšený adrenalin chytne natolik, že i Vy se stanete pravidelnými návštěvníky tak výjimečně zajímavé hry. A víte, jak příjemné je přijít do míst, kde Vás všichni znají a vítají se s Vámi, jako se starými známými. A navíc Vás překvapí speciálním vstupným.

Není ani výjimkou, když si potřebujete laser arénu rezervovat na přesný den a čas. Sice to není nic zvláštního, protože přes internet se dá rezervovat všechno možné. Ale bezvadné je, že můžete získat kartu věrného hráče, se kterou můžete zažívat docela jiný svět. A dokonce i pod přezdívkou, kterou si sami zvolíte. Jasně. Můžete se stát nejen přeborníkem v laserových hrách. Ale také se můžete stát členem této komunity. A s tím samozřejmě rostou i výhody, včetně těch finančních. Ceny za vstupné se markantně snižují.

billboard-left

Možná si řeknete, že se jim to vyplatí dávat levnější vstupné. Ale ruku na srdce, neprofitujete z této výhody tak trochu i Vy? Porovnejte sami běžné vstupné a vstupné stálého zákazníka.