Zajídáme Vánoce?


Nikdo neřekl, kolik se smí a kolik se nesmí sníst cukrového. Je na každém, kolik si toho dá a kolik si toho odpustí. Většinou se hlídají vrcholoví sportovci, aby si nerozhodili jejich režim a jídelníček. S Vánocemi přichází radost, ale také problémy.
Mezi problémy můžeme zařadit například to, co je zároveň pro druhého radostí. Tím jsou dárky. Shánění dárků nemají moc v oblibě dospělí lidé, kteří nevědí, co nakoupit. Nakupují potom to, co je napadne nebo nechávají dárky na poslední chvíli. Pokud si však nevíte rady, co koupit, tak tento skutek využijte ke svému dobru. Vezměte na nákupy kamarádku a obejděte pár obchoďáků. dvě kamarádky.jpgTím, že budete „běhat“ po obchodech budete mít pohyb a tím pádem budete spalovat. Můžete si zajít vyzkoušet pár kalhot anebo nějaké kousky oblečení a u toho se určitě ještě zapotíte. Využijte tedy to, co je pro Vás „otravou“ ke svému dobru, a ještě u toho spalte pár kalorií. Pokud už máte dárky nakoupené, tak můžete odpoledne vytáhnout kamarádku běhat. To je zaručený způsob rychlého hubnutí.běžecký maraton.jpg
Jezení cukrového, tak to je téma pro všechny. Je málo lidí, kteří si jej odpustí a dají si pouze jeden kousek, protože nejsou příliš vysazení na sladkosti. Najdou se však i takoví, kteří stihnou sníst cukroví ještě před Vánoci. Potom nemají na Štědrý den nic ke stromečku a diví se, kam to všechno zmizelo. Večer nebo ráno se diví ještě víc, jak je to možné, že mají o pár kilo navíc. V tomhle případě je dobré si napéct třeba low carb cukroví, které není sacharidové a ani není s cukrem. Poté si toho můžete dopřát mnohem víc než toho normálního. Opět můžete zajít do obchodu a tím, že budete shánět potraviny na pečení, tak zase něco spálíte. Určitě je to lepší způsob, než sedět doma a objednat si nákup až domů. To samé platí pro objednávání cukrátek. Raději si je upečte. Pokud to však neumíte, tak si je objednejte a běžte místo toho třeba cvičit.