Svět trampolín a pořádný kopec zábavy

Není vůbec jednoduché vymyslet aktivity a zábavu teď v zimních měsících. Během léta a jarních měsíců trávíme hodně času venku na čerstvém vzduchu a to teď v zimě nejde tak často, i s ohledem na naše zdraví a zdraví našich dětí. Je tedy potřeba vymýšlet nějaké aktivity, kde se naše ratolesti mohou pobavit a kde se velmi často může pobavit celá rodina.
Na internetu naleznete velké množství tipů na takovéto aktivity, které pobaví snad každého z nás, dítě i dospělého. Nám se velmi zalíbila trampolínová centra, jedním z nich je i Jump Park Praha, který v Praze naleznete na Jarově a Zličíně, další jedna pobočka se nachází v Brně.Děti na trampolínách
O jakou zábavu se jedná? Sportovních a rodinných aktivit pro celé rodiny existuje mnoho, nám na mysl přišla trampolínová centra, která si získávají na oblibě a lidé je navštěvují stále častěji a rádi se tam vrací, mladiství i dospělí.

Co v Jump Parku naleznete?


  • více jak 400 m2 trampolín
  • relaxační zóna s občerstvením a nápoji
  • šatnu a sprchy
  • prostorné parkoviště přímo u střediska
  • online systém rezervací
  • dárkové poukazy, aj.

Středisko Jump Park má v nabídce možnost zakoupení přednabitých dárkových poukázek (vouchery), kterými můžete podarovat své přátele, děti nebo je koupit pro celou Vaši rodinu.
Zakoupení těchto Jump Park voucherů probíhá online, vouchery Vám poté přijdou na Váš e-mail a Vy si poté jen online zarezervujete, kdy středisko zakoupíte. Můžete zakoupit vouchery s hodinovou, hodinovými sazbami nebo například i permanentku přednabitou na 10 vstupů.vouchery
Po zakoupení těchto voucherů si jen online zarezervujete termín, kdy se Vám návštěva trampolínového centra hodí nebo si termín zamluví ten, kterého jste obdarovali.
Extra tipem může být, že tato síť trampolínových středisek nabízí také možnost uspořádaní narozeninových oslav. Můžete tedy spojit sportovní odpoledne na trampolínách s oslavou narozenin rodinného příslušníka.