Novinka na realitním trhu!


Pro investory bylo do této chvíle prakticky nemožné se prosadit na developerském trhu. Vlastníci stavebních parcel, pozemků, domů či paneláků nebo činžáků v této chvíli mohu přijmout pomoc s realizací developerských projektů. Vyhnou se tak obtížím, které pramení z jednotlivých fází projektů a jejich neznalosti. Vzhledem k pomoci developerských zvířat budou moci řešit pouze efektivitu projektu a jeho výnos.
radost ze spolupráce.jpg
Centrum pro developery spojili právě velké realitní kanceláře, tedy přední české reality a realitní portály. Dalším pomocníkem v projektu je marketingová společnost a nemohou chybět samozřejmě finanční experti a také dodavatelé bytového vybavení.
Centrum tak bude nabízet poradenství začínajícím developerům, ale samozřejmě i těm zavedeným pomohou snížit náklady na plánování, výstavbu a prodej projektu tím, že jim nabídnou právě svoje služby jednotlivých specialistů, namísto toho, aby developeři museli zakládat celá vlastní oddělení.
Obavy z nutnosti platit předem nějaké služby bez úspěšného prodeje jsou zbytečné, neb výplaty odměn souvisí právě až s konečným prodejem jednotek nemovitostí.
Ptáte se, proč by tahouni pomáhali malým developerům?
Cílem je, aby vznikaly smysluplné projekty, které developerům přinesu očekávaný zisk a zároveň se lidem bude dobře bydlet. V tu chvíli tedy v rámci tohoto projektu vzniknout partnerství, která spojí mnohaleté realitní praxe v ucelenou službu, která se bude opírat o statistiky, dle kterých pak optimalizace projektu bude opravdu výhodná pro všechny zúčastněné strany.
pevný stisk ruky.jpg
 
Pravdou je, že v každém oboru jde vývoj kupředu, vznikají spolupráce a partnerství, protože už každý, kdo se byznysu věnuje ví, že jedině ve spolupráci je síla, která umožní přinášet další a nové vazby, nová partnerství a tím i nový byznys, nové peníze a tedy i zisky. Každý z nás pracuje proto, aby měl peníze a svobodu, je tedy jasné, že i Centrum developerů si klade za cíl zvýšit svoje zisky, ale zároveň startovat a podporovat další developery.