Snížení ekologické zátěže

Ochrana životního prostředí je jedním z největších témat posledních desetiletí, během kterých byly vytvořeny úžasné vynálezy, ale také ohroženo životní prostředí. Moderním trendem je tak snižování dopadů elektroniky a jiných zařízení a to snižováním spotřeby energie nebo náročnosti výroby. Osvětlení, jakožto součást každodenního života musí tento trend následovat a to úpravami, které se promítnou do konečné spotřeby. LED zářivky se jeví jako nejrozumnější řešení a to díky efektivnímu fungování, přijatelným nákladům i vysokému výkonu. Vhodné jsou jak pro vnitřní, tak i venkovní využití a to do firem, domácností i na veřejná prostranství. Výsledná spotřeba díky jejích použití dosahuje až 90 % rozdílu oproti klasickému osvětlení a snižuje tak jak dopad na životní prostředí, tak i náklady spojené s provozem.

Návratnost vyšší investice
Žárovky s technologií LED jsou sice o něco dražší, ale jejich cena je vykompenzována spotřebou energie, která dlouhodobě šetří náklady a během několika měsíců navrátí veškeré investice. Vybavení firmy, domácnosti nebo i logistických center tímto typem osvětlení se vždy vyplatí a výsledná úspora může tvořit i několik procent z celkových nákladů. Spolehlivost světel s LED technologií je navíc vysoká, což zajistí dlouhodobou životnost bez častých výměn.

Bezkonkurenční ceny i garance kvality
Náš internetový obchod nabízí hned několik výhod, díky kterým se řadí mezi přední prodejce žárovek a zářivek v České republice. Patří mezi ně bezkonkurenční ceny, garance kvality, ale i široký výběr.

Nakupování v našem e-shopu je i jednoduché a to díky přehlednému prostředí, které si během chvíle osvojíte. U každého produktu naleznete přesné specifikace jako výkon, spotřebu nebo svítivost.