Oslovte odborníky, ať to sviští


Slíbil Vám IT kamarád, že to bude hračka? Myslíte si, že se na Vás vykašlal? Firemní web stále stagnuje? Nepodává očekávané výsledky? Tak to opravdu vypadá, že to IT kamarád nějak vypustil, viďte? Ale ono to nemusí být tak, jak to vypadá. Víte, co? On to ten Váš kamarád nemusel vypustit. On to totiž nemusí umět, a přitom se stále snaží. A u počítače prosedí desítky hodin. Leč marně!
vzestup sea.jpg
Trvá to dlouho, viďte?
Už byste potřeboval opustit problém firemních webových stránek? Nemáte čas pořád sledovat, jestli se něco děje k lepšímu, viďte? Pořád telefonovat IT kamarádovi, jestli už něco provádí k lepšímu.
Víte, co bude nejlepší? Odvolejte svého IT kamaráda z úkolu, který převyšuje jeho schopnosti. Spojte své síly s kvalitní SEO společností https://www.seolight.cz/, která je na SEO zaměřena a ničím jiným se prostě nezbývá. To by potom měli být ti praví profesionálové, kteří neprosedí nad počítačem dlouhé hodiny, aniž by nebyl znát výsledek.
Proč jste tak vlastně neučinili hned?
 
Asi šlo o výdaje, viďte? Dneska se na výdaje hledí nevíce. To je pochopitelné. Jako podnikatelé jste tak trochu ekonomové. Nepřijde Vám ale divné zadávat tak složitý a leckdy přímo fatální problém kamarádovi, kterému, obrazně řečeno, koupíte pivo? Inu, nakonec sami vidíte, že jeho úsilí vede odnikud nikam. A to se vyplatí, viďte?
 
Ale teď už bez sarkasmu!
1.  Vyplatí se Vám investovat do profesionálního přístupu, aby Vaše firemní webové stránky začaly plnit svůj účel?
2.  Chcete své webové stránky podrobit SEO analýze na profesionální úrovni?
3.  Podstoupíte SEO optimalizaci Vašeho webu s propracovanými kroky, které povedou ke kvalitě? 
tříbarevný graf.jpg
Zazněly tři ANO v odpovědích? Potom je všechno jasné, nemyslíte? Nakonec bude záležet jen na Vás, jestli budete chtít PR články, nebo revoluční PR články. Jestli budete chtít takové, nebo takové množství. Jestli se rozhodnete pro nový kabát celého webu. Nebo se rozhodnete pro SEO správu celkovou.
Takže, kolik zaplatíte, záleží jen na Vás. Stejně budete mít poslední slovo, v jaké kvalitě svůj web budete chtít dále vystavovat.